Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017-2018

Powoli dobiega końca rok szkolny 2017/2018. W mijającym roku uczniowie naszej szkoły startowali w wielu dyscyplinach sportowych, odnosząc większe i mniejsze sukcesy.

Niewątpliwie największym osiągnięciem mijającego roku szkolnego jest VI miejsce w Wojewódzkim Finale w Badmintona Chłopców. Nasi sportowcy okazali się najlepsi na etapie gminnym, powiatowym i w półfinale wojewódzkim. W kategorii dziewcząt uplasowaliśmy się na II miejscu w półfinale wojewódzkim, wcześniej wygrywając etap gminny i powiatowy. Uczniowie naszej szkoły okazali się też najlepsi w gminie w zawodach w unihokeja (grupa starsza chłopcy). Dziewczęta starsze i młodsze oraz młodsi chłopcy zdobyli srebrne medale. Uczniowie naszej szkoły wygrali Igrzyska Szachowe na etapie gminnym oraz zdobyli brązowe medale na etapie powiatowym.  Nasi uczniowie, na etapie gminnym, zdobywali także srebrne medale w koszykówce (chłopcy starsi i młodsi) oraz brązowe medale w piłce ręcznej (starsi chłopcy i starsze dziewczęta). Nie zabrakło również medali w biegach przełajowych. Naszym sportowcom życzymy zdrowia i przynajmniej takich samych sukcesów w następnym roku szkolnym.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.